ویژگی های ePoll

آیا هنوز در استفاده از این سامانه برای گردآوری داده، نظرسنجی و یا اطلاع رسانی مردد هستید؟ ویژگی های ممتاز این سامانه امکانات استثنایی را در اختیارتان قرار می دهد تا به بهترین شیوه فرم خود را طراحی نمایید، آنرا در دسترس مخاطبین قرار داده و داده های دریافتی را تحلیل و بررسی نمایید. موارد زیر برخی از ویژگی های بارز این سامانه را نشان می دهد. با ما همراه باشید تا با خیره کننده ترین عملکردهای آن آشنا شوید.

کاملاً تحت وب

کلیه فرم ها و داده های شما از طریق سرورهای قدرتمند سامانه ePoll در هر لحظه و هر کجا در اختیار شما می باشد. این سامانه به صورت کاملا تحت وب قابل استفاده بوده و شما را از نصب و راه اندازی هرگونه نرم افزار و میان افزار بی نیاز نموده است. امنیت اطلاعات شما در سامانه به طور کامل تضمین شده است و شما تنها با یک مرورگر وب می توانید کلیه نیازهای مربوط به گردآوری داده را مدیریت نمایید.

ابزارهای انتشار گوناگون

استفاده از راهکارهای متنوع انتشار فرم این امکان را در اختیار شما می گذارد تا در شرایط و محیط های گوناگون به گردآوری داده بپردازید. استفاده از بستر اینترنت و یا اینترانت جهت گردآوری داده به صورت آنلاین و بهره گیری از نرم افزارهای اختصاصی کیوسک و تبلت برای گردآوری داده حتی به صورت آفلاین، طیف وسیعی از قابلیت ها را در اختیار شما می گذارد تا همیشه با جامعه هدف خود در تعامل بوده و به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.

انواع سوالات

برای ایجاد یک فرم جدید طیف وسیعی از سوال ها در اختیار شماست تا بتوانید به بهترین وجه ممکن عملیات گردآوری داده را انجام دهید. سوالات تک انتخابی، چند انتخابی، امکان دریافت پاسخ به صورت تشریحی، محدود کردن پاسخ به اعداد، تشخیص الگوی صحیح جهت وارد کردن ایمیل و بسیار دیگری از انواع سوالات به شما کمک می کند تا فرم خود را طراحی نمایید.

پرسشنامه هوشمند

اگر می خواهید تک تک افراد جامعه هدف تنها به سوال های مربوط به خودشان پاسخ دهند و درگیر پاسخگویی به سوالاتی که با آنان ارتباطی ندارد نشوند، بهترین روش استفاده از شرط هوشمند به روی سوالات می باشد. با استفاده از این ویژگی انتخاب گزینه ها توسط مخاطبان می تواند به نمایش و یا عدم نمایش سوال ها و یا اطلاعات آتی منجر شده و بر این اساس هر فرد بر اساس پاسخ های داده شده با فرم مخصوص به خود مواجه خواهد بود. این کار باعث جلوگیری از پرسیدن سوال های نامربوط از مخاطبان و همچنین جلوگیری از هدف رفتن وقت و انرژی مخاطبان خواهد شد.

گزارش های اختصاصی

علاوه بر گزارش های توصیفی و دریافت داده ها به صورت خام در فرمت های سازگار با نرم افزارهای Excel و SPSS شما می توانید گزارش های اختصاصی خود را در بخش گزارش ها ایجاد نمایید. ذخیره کردن گزارش های اختصاصی در این قسمت امکان استفاده از آن را در آینده برایتان فراهم خواهد کرد. گزارش های اختصاصی موردنیاز خود را بسازید تا در زمان تحلیل اطلاعات به صورت به لحظه از آن ها استفاده نمایید.

انتشار خصوصی

اگر بخواهید فرم خود را برای جامعه هدفی کاملاً مشخص و به صورت خصوصی ارسال کنید چه می کنید؟ سامانه ePoll با ارائه ویژگی انتشار خصوصی، افراد مورد نظر شما را به شرکت در نظرسنجی دعوت می نماید. لینک ارسالی برای هر فرد، لینکی یکتا بوده و شخص تنها می تواند یک بار فرم را تکمیل نماید. با استفاده از این ویژگی جامعه هدفی منتخب برای پرسشنامه های خود برگزینید تا به نتایج دلخواه خود برسید.

ظاهر جذاب

شما علاوه بر اینکه قابلیت های ایجاد فرم و مدیریت داده های خود را در محیطی زیبا و جذاب تجربه می نمایید، با امکان طراحی ظاهر فرم، این تجربه فوق العاده را به مخاطبین خود نیز منتقل می نمایید. در سامانه ePoll می توانید فرم های خود را با ظاهری متفاوت و جذاب طراحی نموده و تاثیر استثنایی زیبایی شناسی را به دیگران نیز منتقل نمایید. بی شک فرم های زیبای شما درصد جذب پاسخ را نیز به شکل قابل توجهی افزایش خواهد داد، پس به هیچ عنوان طراحی یک فرم زیبا را دست کم نگیرید.

ثبت موقعیت مکانی

امکان ثبت موقعیت مکانی داده ها دنیایی از اطلاعات و تحلیل های مکان محور را در اختیار شما قرار می دهد. با انتشار فرم به روی تبلت و استفاده از نرم افزار اختصاصی ePoll می توانید لحظه به لحظه از مسیر و مکان های گردآوری داده مطلع شوید و موقعیت مکانی مربوط به هر پاسخ را نیز ثبت نمایید. با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل مکانی اطلاعات برای هر منطقه می توانید تصمیم گیری مستقلی داشته باشید.